MIAartTATTOO

Vítame Vás na stránkach Vášho tetovacieho štúdia. Tieto stránky nevznikli len za účelom prezentácie našich služieb a produktov, ale hlavne na to, aby človek, ktorý nás navštívi bol čo najviac informovaný v oblasti TETOVANIA a PIERCINGU.

Je to naozaj dôležité, pretože pri TETOVANÍ alebo PIERCINGU procedúra nekončí za dverami štúdia. Nájdete tu informácie o tom ako postupovať po zákroku tetovania či piercingu a ako sa o ne čo najkvalitnejšie. Rád by som tiež predstavil naše štúdio tým, ktorí sa s nami ešte nemali možnosť stretnúť. Sme štúdio založené v roku 2013. V prvom rade kladieme dôraz na hygienu a urobenie všetkého pre to, aby bol každý náš zákazník spokojný. Každý motív sa upravuje podľa priania zákazníka, vlastná tvorba nám nie je cudzia - môžete si priniesť vlastný nápad a my Vám ho pomôžeme kompletne zrealizovať, dotvoriť a preniesť na telo. Náš tetovač berie každú prácu ako výzvu a snaží sa vždy vytvoriť dielo na V štúdiu Vás radi s úsmevom a ochotou obslúžia odborne spôsobilí tetovač a piercer PETER, tetovačka PMU MIRIAM. Pre tých, ktorí ešte nie sú rozhodnutí sme pripravili túto stránku, na ktorej ponúkame rady pri výbere MOTÍVU, UMIESTNENIA a mnoho iného ...

Príjemné surfovanie po našom webe Vám želá MIA ART TATTOO.

Filozofia

Správna filozofia tetovania a veková etika

Existuje veková hranica?Táto otázka je veľmi frekventovaná. Samozrejme ju môžme brať ako prejav svojho štýlu, ktorý s vekom nejak špeciálne nesúvisí, no treba podotknúť, že je to zásadne rozhodnutie, ktoré treba dôsledne zvážiť. Vyberiete si tetovanie bude zkrášlovať a dopĺňať Vašu jedinečnú osobnosť? Pomôžeme sa Vám zorientovať vo svete tetovania a poradiť s výberom vhodného motívu. Je veľmi dôležité, aby nevzniklo prvoplánovo i keď ani spontánne prípady niesu často na škodu.

Farby a tetovacie prístroje

Ako si správne vybrať?

Nebojte sa nechať sa previesť celým štúdiom a spýtať sa na sterilizátor, či sú všetky komponenty jednorazové alebo na viac použití - tie musia byť pred každou prácou znova sterilizované. Ihly sa v dnešnej dobe používajú sterilne balené, tie sú na jedno použitie. Tetovač ich otvára vo Vašej prítomnosti a v rukaviciach, ktoré sú tiež jednorazové. V každom štúdiu je ZÁKAZ FAJČENIA. Ak sú v štúdiu rôzne zvieratá, zlepšujú možno celkový dojem, ale tento faktor tiež stojí za úvahu pri výbere štúdia. Všimnite si tiež nádoby s farbami, či nie sú zatečené a špinavé od iných farieb. Navštívte čo najviac tetovacích štúdií. Pouvažujte čo Vám ktoré štúdio ponúka a až potom si vyberte to správne.