Tetovanie

Ktoré sprevádza životom

Preto si šetrenie financiami tu naozaj nemá opodstatnenie. Prvým krokom je výber motívu a miesta na tele, kde bude tetovanie umiestnené. Pri tomto kroku treba zvážiť aký účel pre Vás má. Môže to byť estetický doplnok Vášho tela, ale taktiež môže byť pre Vás doplnkom intímneho charakteru. Pri zvažovaní by vám mal napomôcť album štúdia. Každý tetovač by mal byť schopný upraviť motív podľa vašich potrieb. Ďalej je potrebné zvážiť farebnosť a sýtosť farieb, túto otázku treba prebrať s tetovačom. Druhým krokom je nanesenie odtlačku. Na dôkladne oholené a dezinfikované miesto na tele sa nanáša emulzia pre odtlačok. Keď je tetovač s touto procedúrou hotový, je potrebné, aby bol zákazník spokojný a ak sa mu nezdá hocijaká maličkosť, treba to prebrať a následne spraviť ďalší odtlačok. Ďalej už nasleduje tvorivý proces a sterilizácia.

Piercing

Pre neobyčajný charakter

Väčšina piercingových ozdôb je vyrábaná z chirurgickej ocele, zlata, striebra, titánu, bioplastu a iných inertných materiálov, ktoré sú vhodné ako implantáty na telo. Rovnako ako pri tetovaní, sú aj tu úplnou samozrejmosťou sterilné materiály a ihly na jedno použitie. Pri piercingu však nejde len o to, akú časť tela si dať prepichnúť, ale je dôležité, aby ste boli aj informovaní o tom, ČO VŠETKO SA DÁ PIERCINGOM VYTVORIŤ. V našom štúdiu Vám veľmi radi poradíme a odporučíme či už ozdobu, alebo umiestnenie.

Tattoolines

Zmysluplné tetovanie liniek obočia

Krásne obočie, ktoré nevýžaduje skoro žiadnu starostlivosť. Je veľmi praktické a naviac zákrok netrvá dlho. Každá moderná žena si v ňom nájde obľubu.

Permanentný make up

Doprajte si viac času pre seba

PERMANENTNÝ MAKE-UP ZÍSKAVA V POSLEDNÝCH ROKOCH ČORAZ VÄČŠIU POPULARITU U ŽIEN, ktoré si želajú byť upravené od rána do večera. Je to vpravovanie prírodných pigmentov do pokožky a to do spodnej zárodočnej vrstvy (0,3-0,5mm) Rozdiel medzi trvalým tetovaním a PMM je v zložení pigmentu. Na tvár sa používajú pigmenty výlučne prírodné, ktoré neobsahujú ťažké kovy a postupne sa od burávajú z pokožky. BLEDNUTIE ZAČÍNA ZHRUBA PO 2 ROKOCH A TRVÁ DO PIATICH ROKOV, kým permanentný make-up úplne ne vybledne. Po tejto dobe je dobré PMU zopakovať podľa vlastných potrieb.